Balığım.Com Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sihirlirehber.com’da İşinizi Büyütün!
şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orijinal sürümü göster.
[Resim: VL51yy.png]

Sihirlirehber.com hizmet verenler ile hizmet talebinde bulunacak kullanıcıları buluşturmayı hedefleyen bir rehber sitesi. Freelance yada kurumsal çalışan her hangi büyüklükteki işletme ve hizmet sağlayıcıları üye olarak hizmetlerini sunabilirler. Üye olmak ücretsiz, Üstelik sunduğunuz hizmetler karşılığında herhangi bir komisyon ödemeniz de gerekmiyor.Böylece gelirinizi paylaşmanıza gerek kalmıyor; daha fazla kazanıyorsunuz.

Üye olduktan sonra son derece detaylı bir profile sahip oluyorsunuz. Kapak ve profil fotoğrafı, detaylı açıklama sayfası, fiyat aralığı bilgisi, sosyal medya bağlantıları, video ve görsel ekleyebilme imkanı işinizi ve hizmetinizi daha iyi tanıtmanızı sağlıyor. Bu da sizden hizmet almak isteyecek insanların güvenini kazanabilmek adına daha fazla imkan anlamına geliyor. Ayrıca profilinizi görüntüleyen ziyaretçilerin karar vermesinde önemli bir etken olan puanlama sistemi de mevcut. Profilinizi ne kadar fazla doğru bilgiyle doldurursanız tüketici gözünde o kadar güven kazanırsınız. Böylece daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz mümkün.

Hizmet talebinde bulunacak kullanıcıların yapması gerekense çok basit: Sihirlirehber.com’a gelip ilgilendikleri hizmet kategorisini ve ili seçerek arama yapıyorlar. Sonuç sayfasında çıkan hizmet verenlerin profillerini karşılaştırarak ihtiyaçları doğrultusunda en uygun olanı seçiyorlar. İsterlerse site üzerinden mesaj yoluyla; isterlerse hizmet verenin profilinde paylaştığı diğer iletişim bilgileri üzerinden irtibat kuruluyor. Böylece hizmet veren ve hizmet talep arasındaki iletişimi sağlayacak bir aracının olmaması vakit kaybını önlüyor. Yani; Sihirlirehber.com organizasyon aşamasında yer almıyor. Hizmet verenler ile hizmet talep edenler iletişimi kendi aralarında sağlayarak alışveriş gerçekleştiriyorlar. Sihirlirehber.com sadece hizmet verenler ile hizmet talepedenleri buluşturmak görevini üstleniyor.

Sihirlirehber.com’un gelişen altyapısı hizmet talep edenlere başka bir yönden daha artı değer sağlıyor. O da profilinizden doğrudan web sitenize link çıkışı yaparak Hit, Backlink ve PR değeri yaratmanızı sağlıyor. Her geçen gün trafiği artan ve değerlenen Sihirlirehber.com’dan sağlayacağınız backlinklerin de değeri yükseliyor. Ancak bu konudaki suistimali önleyebilmek adına üyelik aşamasında hizmet veren olduğunuzu kanıtlayacak geçerli bir web sitesi/veya sosyal medya bağlantılarınızı belirtmeniz gerekiyor.

Hizmet verenler ile hizmet talep edenleri buluşturma hedefiyle yola çıkan Sihirlirehber.com’un bir de slogan var: “ŞapkadanHizmetÇıkar!”

Web Site: http://sihirlirehber.com
Referans URL